SCORPION KASK EXO-1400 AIR SOLID PEARL WHITE L

SCORPION KASK EXO-1400 AIR SOLID PEARL WHITE L

1 299,00 zł brutto

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Nowy produkt

141000705

Category: KASKI INTEGRALNE.
Tag:

Scorpion EXO-1400 - integralny kask sportowo-turystyczny

Główne Cechy produktu:

AIRFIT CONCEPT
Airfit ™ - pompowane poduszki policzkowe zapewniają lepsze dopasowanie wnętrza kasku do kształtu głowy motocyklisty  oraz obniżenie poziomu hałasu.


Pinlock® MAXVISION
Szyba wizjera wraz z systemem Pinlock® eliminuje kondensację pary wodnej na wizjerze , nawet wtedy, gdy wzrasta różnica temperatur między wnętrzem kasku i otoczeniem.

SpeedView ™
Wewnętrzna, chowana blenda przeciwsłoneczna, która zmniejsza zmęczenie oczu w różnych warunkach oświetleniowych bez konieczności wymiany wizjera.

KWIKWICK3® LINER
Wyściółka KwikWick3® stosowana w kaskach serii ScorpionExo® od 2015 roku jest hipoalergiczna, odpinana, nadająca się do prania w pralce oraz bardzo miękka i przyjemna w dotyku.

TCT® Thermodynamical Composite Technology
Niezwykle lekka, nowa konstrukcja TCT® zapewnia unikalny poziom ochrony. Ta inteligentna powłoka jest w stanie stopniowo odkształcać się przy uderzeniu, co pozwala rozproszyć większość energii działającej na kask i głowę kierowcy w trakcie wypadku, zachowując jednocześnie jedną z najmocniejszych struktur.

Dodatkowe cechy kasku EXO-1400:
- wielokanałowy system wentylacji: regulowane przednie i tylne otwory wentylacyjne, tylny spojler zmniejszający siły działające na kask w trakcie jazdy z dużą prędkością oraz poprawiający przepływ powietrza przez.
- deflektor przy nosie: zmniejsza zaparowywanie wizjera.
- deflektor podbródka: redukuje poziom hałasu.
- pasek z zapięciem DD

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SCORPION KASK EXO-1400 AIR SOLID PEARL WHITE L

SCORPION KASK EXO-1400 AIR SOLID PEARL WHITE L

Inne produkty w tej kategorii